سايت مجلس حاصل تلاش كميسيون ارتباطات و فناوري است

به نقل از خبرگزاري پانا؛

 

رئيس كميسيون ارتباطات و فناوري مجلس دانش آموزي از راه‌اندازی وبسایت مجلس دانش آموزى با هدف ارتباط و تعامل بین مجلس دانش‌آموزى و دانش‌آموزان خبر داد.
احمد جاسمی نژاد رئیس کمیسیون ارتباطات و فناوری مجلس دانش‌آموزى گفت: این سایت از سوی نمایندگان مجلس دانش‌آموزى و با همکارى چهار کمیسیون دیگر و اعضاى هیات رئیسه راه‌اندازى شده است.
او افزود: این سایت دارای قابلیت‌های متعدد است و برای اولین بار است که سایتى به همت نمایندگان و بدون تکیه بر بخش دولتى تأسیس شده است.

 

به گفته او، از قابلیت‌های این سایت میتوان به منتشر کردن اخبار مجلس، معرفی نمایندگان و اعضای هیات رئیسه و اعضای کمیسیون ها در فیلدهای مختلف و پی‌دی‌اف‌های حاوی آیین‌نامه و شرح وظائف و… اشاره کرد.
او در ادامه گفت: هدف از تأسیس این سایت بالا بردن ارتباط جامعه دانش‌آموزی با نمایندگان مجلس دانش‌آموزی است و در همین راستا در آینده قرار است بخشی تحت عنوان ارتباط مستقیم با نمایندگان برای دانش‌آموزان که زیر نظر دبیرخانه مجلس فعالیت می‌کند راه‌اندازی شود.
احمد جاسمی‌نژاد ادامه داد‌: مدیریت فعلی سایت بر عهده کمیسیون ارتباطات و فناوری است زیرا این سایت از سوی خود دانش‌آموزان راه‌اندازی شده است و در ادامه قصد گسترش فعالیت این سایت را با اضافه کردن بخش‌های گزارش کار نمایندگان و بهترین گزارش کارها را داریم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *